tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Gowin: partnerstwo z samorządem kluczowe dla rozwoju innowacyjności

Gowin: partnerstwo z samorządem kluczowe dla rozwoju innowacyjności

Partnerstwo nauki i biznesu z samorządem to jeden z kluczowych warunków powodzenia programu rozwoju innowacyjności – ocenił w poniedziałek wicepremier Jarosław Gowin, wskazując na rolę samorządu w tworzeniu rynku dla innowacyjnych produktów – np. w sferze elektromobilności.
Aplikuj! Wielki Zderzacz Pomysłów

Aplikuj! Wielki Zderzacz Pomysłów

Wielki Zderzacz Pomysłów to 3-miesięczny bezpłatny program akceleracyjny, zaadresowany zarówno do naukowców posiadających pomysł na innowacyjne projekty technologiczne o potencjalne komercjalizacyjnym, jak i przedsiębiorców.
ERA-NET Bioenergy – otwarcie naboru wniosków w 11. konkursie

ERA-NET Bioenergy – otwarcie naboru wniosków w 11.

Uprzejmie informujemy, że 10 października 2016 r. otwarto nabór wniosków w 11. międzynarodowym konkursie organizowanym w ramach programu ERA-NET Bioenergy. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu bioenergii.
Europejska Nagroda dla Innowatorek 2017

Europejska Nagroda dla Innowatorek 2017

Kolejny raz zostanie przyznana Europejska Nagroda dla Innowatorek. Konkurs jest skierowany do kobiet – przedsiębiorców, które odniosły sukces w komercjalizacji  innowacyjnych produktów i rozwiązań.
2,5 tys. zł stypendium. Resort nauki chce wprowadzić doktorat za wdrożenia

2,5 tys. zł stypendium. Resort nauki chce wprowadzić

Resort nauki planuje wprowadzenie programu, dzięki któremu doktorat można będzie uzyskać za pracę wdrożeniową. Doktorant zatrudniony w przedsiębiorstwie pracowałby nad swoim doktoratem w jednostce naukowej, otrzymując stypendium w wysokości prawie 2,5 tys. zł.
Ponad 24 mln zł dla młodych doktorów w konkursach FNP

Ponad 24 mln zł dla młodych doktorów w

Tylko kilka dni zostało młodym doktorom z Polski i z zagranicy na złożenie wniosków o finansowanie innowacyjnych projektów badawczych w programach FIRST TEAM, HOMING oraz POWROTY - Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Do zdobycia jest łącznie ponad 24 mln zł. Czas nadsyłania zgłoszeń mija już 17 października.
Sejm uchwalił małą ustawę o innowacyjności

Sejm uchwalił małą ustawę o innowacyjności

Firmy będą mogły korzystać z większych ulg na działalność B+R, a naukowcy - więcej zyskają z komercjalizacji swoich wynalazków - to spodziewane skutki tzw. małej ustawy o innowacyjności, którą jednogłośnie uchwalił Sejm.

Nasze osiągnięcia

Wszechstronnie wspieramy przedsięwzięcia mające na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej.

Rodzaj oferty: Technologie

Adsorbent do usuwania błękitu metylowego z roztworów wodnych

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Inhibitory cholinoesteraz w leczeniu choroby Alzheimera

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Terapeutyczne zastosowanie bakteriofagów do szczepionek

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Limfocyty supresorowe w terapii stwardnienia rozsianego

Więcej >>

onas

Naszym nadrzędnym celem jest wszechstronne wspieranie przedsięwzięć mających na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej.
Poszukujemy „biznesu” dla technologii, wynalazków oraz usług Uniwersytetu Warszawskiego. Wszechstronnie wspieramy przedsięwzięcia mające na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej. Rozwijamy prorynkowy sposób myślenia pracowników naszej uczelni.
Dążymy do tego, aby dzięki współpracy z dziesiątkami firm, badania na Uniwersytecie były prowadzone na światowym poziomie przy finansowaniu pochodzącym z tych firm oraz z grantów.