„Campus Business Pack” – nowy projekt UOTT i FIRG

16 października o godz. 10:30 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie inaugurujemy nasz nowy projekt, który realizujemy we współpracy z Forum Innowacyjnego Rozwoju Gospodarczego (FIRG) .

Program „Campus Business Pack” to innowacyjny w skali kraju akceleracyjny projekt Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii UW i Forum Innowacyjnego Rozwoju Gospodarczego. Program dedykowany jest mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z Mazowsza, którzy działają
na rynku nie dłużej niż 2 lata.

W ramach projektu powstaje unikalne centrum usług wspólnych dla młodych biznesów z Mazowsza. Centrum jest współtworzone przez praktyków wiodących polskich i międzynarodowych firm i korporacji.

Szansę na rozwój swojej działalności w ramach Programu UOTT i FIRG mają innowacyjne przedsięwzięcia o najwyższym potencjale technologicznym, które planują komercjalizację swoich rozwiązań – produktów czy usług.

W spotkaniu inaugurującym Program udział wezmą:
• Mariusz Frankowski, Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych,
• Robert Dwiliński, Dyrektor Uniwersyteckiego Ośrodka Transferu Technologii,
• Jacek Sztolcman, Kierownik Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego,
• Joanna Piasecka, Wiceprezes Fundacji Forum Innowacyjnego Rozwoju Gospodarczego,
• Agnieszka Chojecka, Menadżer ds. projektów, Fundacja Forum Innowacyjnego Rozwoju Gospodarczego.

Inauguracja „Campus Business Pack”

16 października (wtorek), godz. 10:30
Giełda Papierów Wartościowych, ul. Książęca 4, Sala Imperium (poziom 0, wejście C)

Agenda spotkania inaugurującego „Campus Business Pack”