tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BraveCamp w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach

Luty 12 - Luty 17

BraveCamp odbędzie się w dn. 12-17 lutego 2018 roku w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Wyjazd dedykujemy studentom, doktorantom oraz pracownikom Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego celem jest rozwijanie postaw przedsiębiorczych, a także wybór i wsparcie najlepszych projektów biznesowych, naukowych i społecznych. Organizatorem obozu jest Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego.

W trakcie BraveCampu uczestnicy będą mieć okazję rozwijać swój pomysł na projekt pod okiem ekspertów z dziedzin m.in. marketingu, sprzedaży, zarządzania projektami, design thinkingu i autoprezentacji. Zwieńczeniem cyklu szkoleń będzie profesjonalna prezentacja każdego przedsięwzięcia spośród których jury wybierze najlepszą. Dla zwycięzcy BraveCampu przewidziany jest grant w wysokości 10 000 złotych na rozwój danego projektu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który opiera się głównie na opisie zgłaszanego pomysłu na projekt, a także propozycji wydatkowania grantu. Termin aplikacji upływa 5 stycznia 2018 roku. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną najlepsze 24 projekty. O wynikach rekrutacji uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową najpóźniej do 12 stycznia 2018 r.

Wyjazd na BraveCamp jest darmowy. Organizatorzy zapewniają nocleg, ubezpieczenie, wyżywienie, transport oraz dawkę praktycznych szkoleń, które pomogą uczestnikom w udoskonaleniu ich inicjatyw. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

Więcej szczegółów znajdziecie poniżej, a także na www.inkubator.uw.edu.pl i Facebooku.

Szczegóły

Start:
Luty 12
Koniec:
Luty 17
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.bravecamp.pl/

Miejsce

Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej
Chęciny, Polska
Strona internetowa:
https://www.eceg.uw.edu.pl/

Organizator

Inkubator UW