tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Health Tech Innovations for Succesful Business – GRAZ (Austria)

21 września 2017

EUR

Celem Międzynarodowego Dnia Partnerstwa jest rozwijanie i wzmacnianie współpracy między innowacyjnymi firmami a uczelniami wyższymi. Wydarzenie to jest organizowane wspólnie przez uczelnie ze Styrii i Karyntii jako część Centrum Transferu Wiedzy (WTZ Süd). Naukowcy i przedstawiciele firm będą mieli w tych dniach okazję nawiązać wspólne kontakty, przedstawić wyniki badań naukowych i określić wzajemnie interesujące ich obszary współpracy.

Międzynarodowy Dzień Partnerstwa

Międzynarodowy Dzień Partnerstwa to idealna platforma dla tego typu wymiany doświadczeń. Rezultaty Międzynarodowego Dnia Partnerstwa, który odbył się w 2015 r. wskazują, że wstępne, krótkie spotkania zostały przekształcone w interesujące projekty współpracy. Na tej podstawie sądzimy, że tegoroczny dzień partnerstwa, który odbędzie się 21 września w Grazu (AT) będzie ważnym wydarzeniem dla innowacji na rzecz zdrowia.

Spotkania B2B

Spotkania B2B lub imprezy maklerskie są idealnym sposobem na poznanie potencjalnych partnerów i zaproszenie ich do współpracy. Są także okazją do nawiązania nowych kontaktów. 20 minutowe spotkanie to doskonały moment, aby zaprezentować się partnerowi i zainteresować go do kontynuowania rozmów po wydarzeniu.

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach B2B, podczas rejestracji zaznacz pole Spotkania B2B w sekcji „Planuj uczestnictwo”.

Cztery tygodnie przed imprezą można zamówić prywatne spotkania dwustronne i otrzymać na nie zaproszenia (20 min. / spotkanie).

Szczegóły

Data:
21 września 2017
Koszt:
EUR
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.b2match.eu/partneringday2017

Miejsce

Graz
Münzgrabenstraße 36
Graz, Austria

Organizator

Medical University of Graz – Technology Transfer