III KONKURS NA PRACĘ DYPLOMOWĄ – ostatni dzień zgłoszeń

Październik 31

UOTT zaprasza do uczestnictwa w III edycji Konkursu na prace dyplomowe o największym potencjale komercjalizacyjnym. Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja autorów najlepszych prac dyplomowych o najwyższych potencjale komercjalizacyjnym lub wdrożeniowym. Planowanym efektem jest popularyzacja tematyki komercjalizacyjnej wśród studentów oraz zachęcenie studentów do opracowywania ambitnych rozwiązań o potencjale komercjalizacyjnym.

Nagrody

W Konkursie przewidziano dla zwycięzców, ufundowane przez Kancelarię Rzeczników Patentowych AOMB, następujące nagrody pieniężne w trzech kategoriach:

• PRACA DOKTORSKA – 5 000 zł brutto,
  • PRACA MAGISTERSKA – 4 000 zł brutto,
  • PRACA LICENCJACKA/INŻYNIERSKA – 3 000 zł brutto.

Jako nowość w bieżącym roku, w konkursie przewidziano również dodatkowo jedną nagrodę specjalną, której fundatorem jest spółka celowa Uniwersytetu Warszawskiego UWRC sp. z o.o.:

• ROK DARMOWEJ PREINKUBACJI.

Data:
Październik 31