Inkubator UW – spotkania na Wydziale Psychologii

Luty 27 @ 11:00 - 13:00

Zapraszamy na spotkania z przedstawicielem Inkubatora UW – Wojciechem Lasotą, które odbędą się na Wydziale Psychologii 27 lutego w sali 408.

Doktorantów zapraszamy o godzinie 11.00, studentów – o godzinie 12.00.

Na spotkaniu zostanie przybliżona idea i działania Inkubatora, oraz udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

O czym będzie mowa?

• Na Uniwersytecie istnieje Inkubator UW (www.iuw.edu.pl), a jego oferta jest bezpłatna.
  • Jego idea jest prosta: jeśli chcesz działać w niemal dowolnym obszarze: biznesu, organizacji pozarządowej, przedsiębiorczości społecznej – możesz to zrobić ze wsparciem Inkubatora UW.
  • Z oferty Inkubatora mogą korzystać wszyscy studenci, doktoranci, pracownicy UW i absolwenci do dwóch lat po uzyskaniu dyplomu.
  • Można skorzystać między innymi: z kilkudziesięciu warsztatów, spotkań z ekspertami, mentoringu, kilkudniowego wyjazdu, podczas którego rozwijane są pomysły uczestników na działania społeczne i biznesowe, a autor najwyżej ocenianego pomysłu otrzymuje 10 tysięcy złotych.
  • Od tego roku intensywnie rozwijamy obszar przedsiębiorczości zaangażowanej społecznie, od biznesów społecznych przez organizacje pozarządowe po działania nieformalnych grup.

Data:
Luty 27