• To event minęło.

INKUBATOR UW – stoisko informacyjne na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii

Marzec 22 @ 08:30 - 13:30

Inkubator UW to nie tylko przestrzeń biurowa, warsztatowa i laboratoryjna, w której można będzie pracować, ale przede wszystkim wsparcie ekspertów, indywidualny mentoring zespołów, szkolenia i warsztaty. Inkubator zapewniać będzie wsparcie m.in. z zakresu pozyskiwania dotacji dla przedsiębiorstw, prawa, promocji, marketingu, sprzedaży, zarządzania zespołem oraz organizacji produkcji. Jego otwarcie odbędzie się 21 marca w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych.

Na stoisku promocyjno-informacyjnym można dowiedzieć się o funkcjonowaniu Inkubatora, formach wspierania projektów oraz sposobie rekrutacji, a także sprawdzić, jak działa drukarka 3D.

Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii
ul. Bednarska 2/4