tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Innowacyjna firma – spotkanie dla przedsiębiorców

23 marca 2017 @ 11:30 - 15:00

Jak fundusze europejskie mogą wspomóc firmy w realizacji innowacyjnych projektów? Temu tematowi poświęcone będzie spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców: „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”, na które zaprasza Ministerstwo Rozwoju.
W trakcie spotkania eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zaprezentują ofertę NCBR dla przedsiębiorców.
W trakcie spotkania przedstawiona zostanie:
  • kompleksowa oferta wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • inne formy wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programów regionalnych,
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.
Po części prezentacyjnej odbędą się indywidualne konsultacje z ekspertami z instytucji, które na co dzień wdrażają Fundusze Europejskie.
Spotkanie jest organizowane przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy m.in. z: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego i Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Szczegóły

Data:
23 marca 2017
Czas:
11:30 - 15:00
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.ncbr.gov.pl/aktualnosci/art,5016,innowacyjna-firma-spotkanie-dla-przedsiebiorcow.html

Miejsce

BioNanoPark
ul. Dubois 114/116
Łódź, Polska
+ Google Map

Organizator

Ministerstwo Rozwoju