tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Rozpoczęcie składania aplikacji TEAM-TECH Core Facility Plus

15 listopada 2017

Cele

Celem programu TEAM-TECH Core Facility Plus jest rozwój kadr sektora B+R w projektach zespołowych prowadzonych przez uczonych (niezależnie od narodowości) posiadających wybitne doświadczenie we wdrażaniu wyników prac badawczych do praktyki gospodarczej bądź w realizowaniu usług badawczych czy obsłudze urządzeń badawczych na rzecz odbiorców biznesowych lub innych odbiorców, w tym innych jednostek naukowo-badawczych.

Przedmiotem realizacji projektu w ramach programu TEAM-TECH Core Facility Plus są prace B+R związane z powstawaniem lub rozwojem usług badawczych z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury naukowo-badawczej.

 Adresaci

Wnioskodawcą w konkursie może zostać naukowiec (niezależnie od narodowości) posiadający co najmniej stopień naukowy doktora oraz doświadczenie badawcze lub wdrożeniowe poparte osiągnięciami, który zamierza zatrudnić w swym zespole młodych uczonych: studentów, doktorantów lub młodych doktorów.

Budżet projektu

W ramach programu finasowanie będą projekty trwające do 18 miesięcy. Zaleca się, aby budżet projektu nie przekroczył 1 500 000 zł.

Więcej informacji na stronie konkursu

Szczegóły

Data:
15 listopada 2017
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://www.fnp.org.pl/oferta/team-tech-core-facility-plus/

Organizator

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Strona internetowa:
http://www.fnp.org.pl/