tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

SPEEDUP GROUP OFFICE HOURS

30 sierpnia 2017

Fundusz inwestycyjny SpeedUp Group, zaprasza wszystkich twórców nowatorskich rozwiązań na Office Hours, które odbędzie się 30 sierpnia w Warszawie. 45-cio minutowe spotkanie sam na sam z ekspertami inwestycyjnymi dają możliwość omówienia projektu i otrzymania cennej informacji zwrotnej na jego temat. Przedstawiciele SpeedUp Group wysłuchają waszego pomysłu na biznes, wskażą jak zbudować model biznesowy, aby zaistnieć na rynku oraz opowiedzą jak wygląda proces inwestycyjny, czy też w jaki sposób wspierane są spółki portfelowe.

Zgłoszenia

Aby umówić się na spotkanie w Warszawie, w Campus Warsaw, 30 sierpnia wejdź na stronę http://bit.ly/2uQHtgo

Zainteresowani kontaktem i finansowaniem mogą również przesłać swój projekt na adres funduszu investments@speedupgroup.com

SpeedUp Group

SpeedUp Group to fundusz venture capital inwestujący w innowacyjne pomysły już od najwcześniejszej fazy rozwoju. Jako beneficjent programu NCBR Bridge Alfa SpeedUp Group wspiera projekty badawczo rozwojowe z obszarów takich jak: medycyna, farmacja, rolnictwo, logistyka, energetyka, finanse, ubezpieczenia, handel i rozwiązania dla MŚP, wykorzystujących zagadnienia związane z ICT.
Autorzy koncepcji biznesowych współpracujący z funduszem otrzymują kompleksowe wsparcie doradcze prowadzące do przekształcenia pomysłu w firmę. Następnie, powstałe firmy uzyskują dostęp do rozwiązań infrastrukturalnych oraz wsparcie inwestycyjne pozwalające na ich zrównoważony rozwój.

Języki spotkań

Spotkania odbywają się w zależności od potrzeby, w języku polskim lub angielskim.

Szczegóły

Data:
30 sierpnia 2017
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://openoffice.typeform.com/to/wUYsCL

Miejsce

Campus Warsaw
ul. Ząbkowska 27/31
Warszawa, Mazowieckie 03-736 Polska
Strona internetowa:
https://www.campus.co/warsaw/en

Organizator

SpeedUp Group
Strona internetowa:
http://speedupgroup.com/pl/