• To event minęło.

Czy nauka może wyjść za biznes? – Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event – Technologie dla Medycyny

Listopad 16 @ 14:00 - 17:00

Wydarzenie jest dedykowane firmom, które są nastawione na rozwój i w tym celu poszukują unikatowych technologii. Spotkanie będzie się składało z kilku do kilkunastu krótkich prezentacji, które przedstawią rozwiązania technologiczne bazujące na przełomowych badaniach naukowych, wiele z nich jest na etapie zaawansowanych prototypów lub nawet zostało przetestowanych i są gotowe do wdrożenia.

Dzięki Top 500 Innovators Affiliate Brokerage Event zaoszczędzą Państwo czas i w jednym miejscu zbudują relacje z wyróżniającymi się naukowcami i przedstawicielami młodych i ambitnych firm technologicznych z całej Polski, ponieważ Top 500 Innovators skupia pracowników 55 uczelni wyższych w Polsce, 50 instytutów naukowych, a także 14 centrów transferu technologii.

Poprzednie spotkania spotkały się z dużym zainteresowaniem, a firmy i Topowicze nawiązali współpracę w obszarze Bezpieczeństwa i Obronności, a także Energetyki z kluczowymi w swoich obszarach, polskimi firmami.

W czasie wydarzenia przygotowaliśmy:

– TECH PITCH – prezentacje najnowszych technologii, jakie opracowali nasi naukowcy

– TECH TALKS – spotkania brokerskie z naukowcami, które będą miały miejsce po prezentacjach

– TECH WORKSHOPS – dedykowane warsztaty kreatywne

– Networking

PROGRAM TOP 500 INNOVATORS Affiliate Program Brokerage Event

Otwarcie spotkania:

„Czy nauka może wyjść za biznes?”

• Dr Piotr Dardziński, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (tbc)
  • Konsulat USA w Krakowie (tbc)
  • Amerykańska Izba Handlowa (tbc)
  • Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Prezes Stowarzyszenia Top 500 Innovators