« All Wydarzenia

Kwiecień 18 @ 12:00 - Kwiecień 20 @ 14:00

W dniach 18-20 kwietnia 2018 r. odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT) w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach.

PACTT

Porozumie Akademickich Centrów Transferów Technologii jest dobrowolnym zrzeszeniem przedstawicieli uczelnianych jednostek odpowiedzialnych za zarządzanie i komercjalizację własności intelektualnej.

W grudniu 2015 roku przedstawiciele kilku centrów transferu technologii postanowili utworzyć Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT), którego celem jest:

• Integracja środowiska zawodowego zajmującego się transferem wiedzy i technologii w warunkach akademickich.
  • Wymiana wiedzy, doświadczeń, standardów działania i dobrych praktyk.
  • Rozwój kompetencji zawodowych pracowników centrów transferu technologii.
  • Współpraca w zakresie komercjalizacji wyników badań naukowych.
  • Wspólna reprezentacja członków Porozumienia wobec organów administracji publicznej, związków pracodawców oraz innych podmiotów działających na rzecz innowacji i współpracy nauki z biznesem.

Szczegóły konferencji zostaną opublikowane wkrótce.

Start:
Kwiecień 18 @ 12:00