Start 2 edycji BioTech Leaders Academy

2018-10-18

Rekrutacja do 2 edycji programu BioTech Leaders Academy w toku. Akademia ma celu podniesienie kwalifikacji przyszłych liderów projektów i naukowców, którzy pracują w branży biotechnologicznej i biomedycznej. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 października 2018 r.

BioTech Leaders Academy to program Inkubatora UW skierowany do osób zajmujących się branżą biotechnologiczną i biomedyczną, który jest realizowany we współpracy z firmą Roche. Program to 96 godzin warsztatów z najlepszymi specjalistami z zagadnień biznesowych, kompetencji osobistych i prawnych, a potwierdzeniem nabytych umiejętności będzie oficjalny certyfikat uczestnictwa.

Dodatkowo przewidziana jest również wizyta w siedzibie Roche oraz konsultacje z ekspertami firmy.

Kto może być uczestnikiem?

W programie udział wziąć mogą studenci, doktoranci, pracownicy i absolwenci (do 2 lat) Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aby wziąć udział w akademii, nie trzeba zgłaszać żadnego projektu, wykazywać doświadczenia czy certyfikatów (jednakże dotychczasowe doświadczenie będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji).

Udział w akademii jest bezpłatny. Zjazdy będą odbywać się w weekendy w terminach 9 listopada-20 grudnia.

Więcej informacji na stronie FB wydarzenia

Kontakt do koordynatora projektu:
Przemysław Krawczyk
(przemek.krawczyk@inkubator.uw.edu.pl)