tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Oprogramowanie opracowane przez Polaka pomoże w diagnostyce nowotworów

Oprogramowanie opracowane przez Polaka pomoże w diagnostyce nowotworów

Algorytmy komputerowe opracowane przez dr. inż. Henryka Olszewskiego można z powodzeniem wykorzystać w diagnostyce nowotworów. System informatyczny jest przełomowy, bo pozwala zidentyfikować na obrazie ze skanera granice obszarów mało różniących się od otaczającej tkanki miękkiej, na przykład guzy nowotworowe.
Biała Księga wyraża głos ludzi nauki i biznesu

Biała Księga wyraża głos ludzi nauki i biznesu

Przedsiębiorcy, naukowcy, inwestorzy, a także przedstawiciele administracji to tylko niektórzy współtwórcy Białej Księgi Innowacyjności. W czwartek wiceminister Piotr Dardziński z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przedstawił założenia, które mają stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju innowacji w Polsce.
Sejmowe komisje zakończyły prace nad projektem ustawy o innowacyjności

Sejmowe komisje zakończyły prace nad projektem ustawy o

Ulgi podatkowe i ułatwienia dla firm prowadzących działalność badawczo-rozwojową znalazły się w projekcie tzw. małej ustawy o innowacyjności. W czwartek sejmowe komisje zakończyły prace nad projektem; proponują kilka poprawek.

Nasze osiągnięcia

Wszechstronnie wspieramy przedsięwzięcia mające na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej.

Rodzaj oferty: Technologie

Inhibitory cholinoesteraz w leczeniu choroby Alzheimera

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Terapeutyczne zastosowanie bakteriofagów do szczepionek

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Limfocyty supresorowe w terapii stwardnienia rozsianego

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Całkowicie światłowodowy laser impulsowy

Więcej >>

onas

Naszym nadrzędnym celem jest wszechstronne wspieranie przedsięwzięć mających na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej.
Poszukujemy „biznesu” dla technologii, wynalazków oraz usług Uniwersytetu Warszawskiego. Wszechstronnie wspieramy przedsięwzięcia mające na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej. Rozwijamy prorynkowy sposób myślenia pracowników naszej uczelni.
Dążymy do tego, aby dzięki współpracy z dziesiątkami firm, badania na Uniwersytecie były prowadzone na światowym poziomie przy finansowaniu pochodzącym z tych firm oraz z grantów.