tel. +48 22 55 40 730, e-mail: uott(at)uott.uw.edu.pl
Konkurs „Warsztaty ERC dla nauk społecznych i humanistycznych”

Konkurs „Warsztaty ERC dla nauk społecznych i humanistycznych”

Polska Akademia Nauk organizuje konkurs: „Warsztaty ERC dla nauk społecznych i humanistycznych”. Konkurs wyłoni 4 laureatów, którzy wezmą udział w warsztatach ERC Mentoring Initiative, organizowanych  3-4 grudnia 2016 roku w Wiedniu
Wybrano 19 funduszy inwestycyjnych w konkursie BRIdge Alfa

Wybrano 19 funduszy inwestycyjnych w konkursie BRIdge Alfa

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło listę projektów, które dostaną dofinansowanie w ramach BRIdge Alfa. Wybrane przedsiębiorstwa stworzą wehikuły inwestycyjne, tzw. Alfy, i przy finansowym wsparciu NCBR pomogą skomercjalizować najbardziej innowacyjne pomysły we wczesnej fazie rozwoju. Dostaną na ten cel 436 mln zł z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
Zapowiedź konkursu MINIATURA na pojedyncze działania naukowe – „małe granty”

Zapowiedź konkursu MINIATURA na pojedyncze działania naukowe –

Rada Narodowego Centrum Nauki finalizuje prace nad dokumentacją konkursu MINIATURA na pojedyncze działania naukowe służące realizacji badań podstawowych. Konkurs ma na celu wsparcie osób realizujących działania naukowe w planowanym ubieganiu się o finansowanie projektów badawczych w konkursach Narodowego Centrum Nauki.
Gowin: partnerstwo z samorządem kluczowe dla rozwoju innowacyjności

Gowin: partnerstwo z samorządem kluczowe dla rozwoju innowacyjności

Partnerstwo nauki i biznesu z samorządem to jeden z kluczowych warunków powodzenia programu rozwoju innowacyjności – ocenił w poniedziałek wicepremier Jarosław Gowin, wskazując na rolę samorządu w tworzeniu rynku dla innowacyjnych produktów – np. w sferze elektromobilności.
Aplikuj! Wielki Zderzacz Pomysłów

Aplikuj! Wielki Zderzacz Pomysłów

Wielki Zderzacz Pomysłów to 3-miesięczny bezpłatny program akceleracyjny, zaadresowany zarówno do naukowców posiadających pomysł na innowacyjne projekty technologiczne o potencjalne komercjalizacyjnym, jak i przedsiębiorców.
ERA-NET Bioenergy – otwarcie naboru wniosków w 11. konkursie

ERA-NET Bioenergy – otwarcie naboru wniosków w 11.

Uprzejmie informujemy, że 10 października 2016 r. otwarto nabór wniosków w 11. międzynarodowym konkursie organizowanym w ramach programu ERA-NET Bioenergy. Konkurs skupia się na finansowaniu badań obejmujących zagadnienia z zakresu bioenergii.
Europejska Nagroda dla Innowatorek 2017

Europejska Nagroda dla Innowatorek 2017

Kolejny raz zostanie przyznana Europejska Nagroda dla Innowatorek. Konkurs jest skierowany do kobiet – przedsiębiorców, które odniosły sukces w komercjalizacji  innowacyjnych produktów i rozwiązań.

Nasze osiągnięcia

Wszechstronnie wspieramy przedsięwzięcia mające na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej.

Rodzaj oferty: Technologie

Adsorbent do usuwania błękitu metylowego z roztworów wodnych

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Inhibitory cholinoesteraz w leczeniu choroby Alzheimera

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Terapeutyczne zastosowanie bakteriofagów do szczepionek

Więcej >>

Rodzaj oferty: Technologie

Limfocyty supresorowe w terapii stwardnienia rozsianego

Więcej >>

onas

Naszym nadrzędnym celem jest wszechstronne wspieranie przedsięwzięć mających na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej.
Poszukujemy „biznesu” dla technologii, wynalazków oraz usług Uniwersytetu Warszawskiego. Wszechstronnie wspieramy przedsięwzięcia mające na celu praktyczne wykorzystanie wyników pracy naukowej. Rozwijamy prorynkowy sposób myślenia pracowników naszej uczelni.
Dążymy do tego, aby dzięki współpracy z dziesiątkami firm, badania na Uniwersytecie były prowadzone na światowym poziomie przy finansowaniu pochodzącym z tych firm oraz z grantów.